درباره بانه پرایس:

  بانه پرایس یکی از به روزترین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی در کشور است، با گسترده‌ای از جنس های متفاوت برای تمامی قشرهای جامعه و الخصوص برای کاربران خود (تجربه‌ ای لذت‌ بخش یک خرید غیرحضوری اینترنتی) را در نظر گرفته است. (ارسال سریع اجناس) (ضمانت بهترین قیمت ها و کیفیت ها) (ضمانت اصلی بودن اجناس) سه اصل اساسی است که بانه پرایس در نخستین روز تاسیس فروشگاه به آن پایبند بوده و با رعایت این سه اصل، هرسال در حوزه‌های تازه‌ای در فروش اجناس و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود در فروش اینترنتی بیفزاید.

هدف بانه پرایس:

هدف بانه پرایس این است که روندی همیـشگی از تجـربـه هایی خوب برای مشتـریـان عزیزمون و کلیه افراد در هر مکان و زمانی ایجاد کنیم.فروشنده یا خریدار برای ما فرقی نمی کند از هر اقشار و در هر سطحی و حتی جایی باشید ما مشتـاقانـه سعی داریم تجـارت اینترنتی بخشـی از زنـدگـی روزمـره شمـا شـود و هر زمان درصدر بروز بودن هرچه بیشتر شما عزیزان قدم بهتر و پیشرفته تری بر می داریم. تلاش و سعی بانه پرایس این است که بتوانیم هر روز بیشتر برای آینده شما عزیزان کوشا باشیم.

صرفه جویی در وقت (زمان):

صرف زمان فراغت برای آموزش، تفریح، ورزش کردن،و لذت بردن از علاقه های شخصی خود و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های زمان بر و کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید دارند. بانه پرایس این امکان را برای مشریان و شما عزیزان فراهم کرده است که دیگر نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین وقت و با کیفیت ترین روش براورده کنند. مهم ترین برنامه ما خدمت رسانی عالی به مشتریان عزیزمون است. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش بانه پرایس این است که مشتریان ما خاطره خوبی از خرید لوازم خانگی از ما با با بهترین کیفیت و بهترین قیمت داشته باشند. رضایت مشتریان ما و جوابگویی در اسرع وقت اولویت و مهم ترین بخش کار ماست.

خدمت به مشتریان عزیزمون:

فروشگاه اینترنتی بانه پرایس با هدف ارائه بهترین محصولات و اجناس با بهترین قیمت و جلب توجه رضایت مشتری پایه گذاری شده است. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که همه  افراد، از هر اقشاری در جامعه، بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت در آن تامین کنند. خدمت به مشتری اولویت کار ما بوده است. به همین دلیل استفاده از کالای با کیفیت بهره گیری از تخفیف، حمایت بیشتر از مشتریان دائم و … برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است. سیستم پشتیبانی بانه پرایس 24 ساعته پاسخگوی تمام سوالات مشتریان عزیزمون در مورد اجناس و خدمات ارائه شده این فروشگاه اینترنتی می باشد.

تلاش بر این داریم تا فضایی مناسب را برای خرید شما فراهم کنیم.