زمان تحویل سفارش چقدر طول میکشد؟

زمان بستگی به مسافت شهر شما و روش ارسالی دارد و از 24 تا 72 ساعت طول می کشد، ما سفارشات قبل از ساعت 12 ظهر را در همان روز و سفارشات بعد از آن را در اولین روز کاری ارسال میکنیم.

آیا در هنگام خرید جنس باید کل وجه را پرداخت کنیم؟

محصولاتی که از طریق پست ارسال می شوند باید کل وجه قبل از ارسال پرداخت شود اما محصولاتی که با پیک یا باربرهای ما ارسال می شوند تنها هزینه ارسال محصول از بانه تا مقصد را پرداخت می‌کنند و مبلغ سفارش را هنگام تحویل جنس و تست کامل و اطمینان از سالم بودن آن به باربر یا پیک پرداخت می‌شود. توجه کنید که محصولات ارسال شده به صورت کامل در فروشگاه بانه پرایس تست شده و بعد ارسال می شود و مشتری هم حین تحویل سفارش به صورت کامل از سالم و صحیح بودن جنس خریداری شده اطمینان حاصل نماید. در صورت هر گونه مشکل با هماهنگی بانه پرایس تا وقتی که پیک در محل خریدار حضور دارد مشتری می تواند محصول را بدون هزینه مرجوع یا پس دهد.

اگر کالای سفارش داده شده مشکل داشت چه کار کنیم؟

وقتی که جنس ارسال می شود از نظر فیزیکی و فنی توسط کارشناسان ما (بانه پرایس) تست می شود و خریدار هم می تواند حین تحویل محصول را بررسی و تست کند و در صورت عیب فنی محصول را با همان پیک مرجوع دهد یا در روش پستی پس بفرستد. وقتی که کالای خریداری شده حین نصب توسط نماینده شرکت تشخیص داده شد که مشکلی دارد به شرکت اطلاع داده می شود و کالا ظرف 24 ساعت تعویض می شود که البته با توجه به اصالت محصولات و برند های معتبر موجود در فروشگاه بزرگ بانه پرایس امکان محصولات مشکل دار یک به هزار است .

دلیل قیمت پایین محصولات در بانه پرایس چیست؟

بانه در نقطه صفر مرزی قرار دارد و فروشگاه بانه پرایس در بانه گمرک کمتری نسبت به شهرها و فروشگاه های دیگر پرداخت می کند و دلیل دیگر هم تامین اجناس عرضه شده در بانه پرایس از واردکننده های اصلی می باشد که واسطه های اضافی را حذف میکند.

چگونه باید از فروشگاه بانه پرایس خرید کنیم؟

شما می‌توانید با انتخاب کالای مورد نظر خود و ثبت سفارش آنلاین و یا تماس با کارشناسان ما و مشاوره رایگان در امر انتخاب بهترین جنس با بهترین قیمت اقدام کنید.

 تماس با کارشناسان فروش بانه پرایس :                                    

 آقای قادری: 09182835391  –  09182834476